W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec - specjalista ds. sprzedaży surowca
(miejsce pracy: 83-331 Przyjaźń, ul. Raduńska 64A Niestępowo)

Zadania:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
- planowanie i koordynacja działań sprzedażowo-marketingowych
- raportowanie bieżących działań i prowadzenie bazy danych klientów
- negocjowanie i podpisywanie kontraktów
- monitorowanie rynku

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- znajomość języka angielskiego
- co najmniej kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i znajomość rynku drobiarskiego
- łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientem
- komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
- odpowiedzialność, inicjatywa i nastawienie na osiągnięcie sukcesu
- umiejętność samodzielnego organizowania pracy własnej
- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- pracę w firmie o długoletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- bardzo atrakcyjną, ciekawą i ambitną pracę na samodzielnym stanowisku
- atrakcyjny system premiowy uzależniony od efektów pracy
- przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Pracownik działu kontroli jakości

Zadania:
- kontrola jakości wyrobów na wszystkich etapach produkcji
- przygotowywanie do badań surowców zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi
- opracowywanie dokumentacji technologicznej w tym specyfikacji surowców, planów badań i kontroli oraz instrukcji jakościowych

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie z zakresu technologii żywności
- znajomość pakietów MS Office
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywność
- dokładność, sumienność i zaangażowanie
- odpowiedzialność
- umiejętność rozwiązywania problemów
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- wsparcie we wdrożeniu do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Rzeźnia Drobiu Jerzy Konkol, 83-331 Przyjaźń, ul. Raduńska 64A Niestępowo zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 3 miesiące.

Informujemy, że Administratorem danych jest Rzeźnia Drobiu Jerzy Konkol, 83-331 Przyjaźń, ul. Raduńska 64A Niestępowo . Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

konkol slide07

Rzeźnia Drobiu Jerzy Konkol

83-331 Przyjaźń, ul. Raduńska 64A

Niestępowo

58 681-88-43

58 681-88-44